Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Odpowiedzą za znieważenie flagi państwowej

Do roku pozbawienia wolności grozi dwóm młodzieńcom za znieważenie flagi państwowej.
3 maja 20-letni mieszkaniec Zamościa wraz z młodszym o rok kolegą z gminy Zamość spożywali przy Muzeum Barwy i Oręża \"Arsenał” przy ul. Zamkowej pili alkohol. Wieczorem postanowili ściągnąć z budynku biało-czerwoną flagę, którą następnie porzucili w zaroślach. Mundurowi szybko wpadli na trop sprawców: starszy miał w organizmie 1,46 promila, u 19-latka alkomat wskazał 0,24 promila.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama