Reklama
Odpowiedzą za znieważenie flagi państwowej
Do roku pozbawienia wolności grozi dwóm młodzieńcom za znieważenie flagi państwowej.
- (lew)
- 04.05.2010 11:04
3 maja 20-letni mieszkaniec Zamościa wraz z młodszym o rok kolegą z gminy Zamość spożywali przy Muzeum Barwy i Oręża \"Arsenał” przy ul. Zamkowej pili alkohol.
Wieczorem postanowili ściągnąć z budynku biało-czerwoną flagę, którą następnie porzucili w zaroślach.
Mundurowi szybko wpadli na trop sprawców: starszy miał w organizmie 1,46 promila, u 19-latka alkomat wskazał 0,24 promila.
Data dodania:
04.05.2010 11:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze