Dorohusk najlepszy w mistrzostwach w piłce siatkowej
Drużyna reprezentująca Placówkę Straży Granicznej w Dorohusku wygrała I Mistrzostwa Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w piłce siatkowej.
- (lew)
- 05.05.2010 08:43
Zawody przeprowadzono na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr1 w Tomaszowie Lubelskim.
W finale siatkarze z Dorohuska – nie bez trudu – pokonali kolegów z Chełma. Trzecie miejsce wywalczyła ekipa z Dołhobrodów, która pokonała pograniczników z Hrebennego.
Organizatorem turnieju była Placówka SG w Łaszczowie oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Chełmie.
Data dodania:
05.05.2010 08:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze