Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dorohusk najlepszy w mistrzostwach w piłce siatkowej

Drużyna reprezentująca Placówkę Straży Granicznej w Dorohusku wygrała I Mistrzostwa Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w piłce siatkowej.
Zawody przeprowadzono na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr1 w Tomaszowie Lubelskim. W finale siatkarze z Dorohuska – nie bez trudu – pokonali kolegów z Chełma. Trzecie miejsce wywalczyła ekipa z Dołhobrodów, która pokonała pograniczników z Hrebennego. Organizatorem turnieju była Placówka SG w Łaszczowie oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Chełmie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama