Reklama
Łamie zakaz pedałowania. Policja znów zatrzymała 53-latka
Dwa razy wpadł na tym samym. Mowa o 53-letnim mieszkańcu Zamościa, którego w środę policjanci przyłapali na kierowaniu rowerem wbrew zakazowi sądowemu.
- (lew)
- 10.06.2010 11:04
Do zdarzenia doszło po południu przy ul. Dzieci Zamojszczyzny.
Niedługo po tym mężczyzna wpadł na tym samym przewinieniu przy ul. Łącznej.
Jakby tego było mało, policjanci wystąpili w środę do sądu o ukaranie rowerzysty za złamanie zakazu, do którego doszło na początku maja.
Data dodania:
10.06.2010 11:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze