Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

16-latek upił się, ukradł busa i rozbił go

Na betonowym przepuście zakończył jazdę skradzionym samochodem dostawczym 16-latek z gminy Stary Zamość. Nastolatek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.
Do zdarzenia doszło dziś o godz. 4 rano w Borowinie Starozamojskiej pod Zamościem. Chłopak zjechał iveco na lewą stronę jezdni, a następnie do rowu. Uszkodził ogrodzenie posesji i zatrzymał się dopiero na betonowym przepuście. U niego wszystko skończyło się na ogólnych obrażeniach. Policjanci ustalili, że 16-latek wracał z zabawy tanecznej w Udryczach. Na jednej z posesji zauważył busa. – Samochód nie był zamknięty, w środku znajdowały się kluczyki – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Nastolatek skorzystał z okazji, ale po przejechaniu dwóch kilometrów rozbił samochód. Przed sądem dla nieletnich odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu i kierowanie nim bez uprawnień w stanie nietrzeźwości.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama