Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wola Kątecka: 15-latek wpadł na motorowerze pod samochód

Wyjeżdżając motorowerem z drogi gruntowej 15-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volvo, którym podróżował 31-letni mieszkaniec gminy Frampol.
Do szpitala w stanie nieprzytomnym odwieziono kierowcę jednośladu oraz 16-letniego pasażera, który doznał ogólnych potłuczeń. Do wypadku doszło w Woli Kąteckiej pod Frampolem. Kierowca volvo i pasażer motoroweru byli trzeźwi. Od 15-latka pobrano krew do badań.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama