Reklama
Piorun strzelił w stodołę w Dutrowie
Stodoła w Dutrowie (gm. telatyn) stanęła w ogniu w wyniku wyładowania atmosferycznego. Straty sięgnęły 10 tys. zł.
- (lew)
- 15.06.2010 09:57
Spłonęły słoma i siewnik rolniczy, częściowemu spaleniu uległ budynek.
Poszkodowana 43-latka z gminy Zamość oszacowała straty na 10 tys. złotych. Budynek był ubezpieczony.
Do zdarzenia doszło podczas burzy, która w poniedziałek przeszła nad gminą.
Data dodania:
15.06.2010 09:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze