Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradną wszędzie. Policja szuka złodziei

Wiadomo, co i komu zginęło, ale nie wiadomo kto to zrobił. Musi to ustalić policja, która szuka teraz złodziei.
Wystarczyła chwila nieuwagi i 56-letnia mieszkanka Zamościa wracała do domu bez laptopa w torbie. Pozostawionym w przedsionku sklepu sprzętem wartym 2,5 tys. złotych zainteresował się złodziej. Mieszkającemu w podzamojskiej Skokówce 71-latkowi skradziono z kolei kosę spalinową wartą 450 złotych. Sprawca wszedł po łup do budynku gospodarczego przez okno.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama