Kradną wszędzie. Policja szuka złodziei
Wiadomo, co i komu zginęło, ale nie wiadomo kto to zrobił. Musi to ustalić policja, która szuka teraz złodziei.
- (lew)
- 18.06.2010 09:38
Wystarczyła chwila nieuwagi i 56-letnia mieszkanka Zamościa wracała do domu bez laptopa w torbie.
Pozostawionym w przedsionku sklepu sprzętem wartym 2,5 tys. złotych zainteresował się złodziej.
Mieszkającemu w podzamojskiej Skokówce 71-latkowi skradziono z kolei kosę spalinową wartą 450 złotych.
Sprawca wszedł po łup do budynku gospodarczego przez okno.
Data dodania:
18.06.2010 09:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze