Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Turniej w Zamościu: Grają na korcie

Na kortach Klubu Tenisowego Return w Zamościu trwa Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i II Memoriał Martynki Schutz i Martynki Teresińskiej.
Organizatorzy zaprosili na zawody rodziców tragicznie zmarłych dwa lata temu w wypadku pod Lublinem zdolnych zawodniczek zamojskiego klubu. W sobotę delegacja tenisistek złożyła na ich grobach wieńce w kształcie rakiet tenisowych. Patronat honorowy sprawował prezydent Zamościa Marcin Zamoyski. W jego imieniu oficjalnego otwarcia turnieju dokonała wiceprezydent Iwonna Stopczyńska. Organizatorem imprezy był KT Return Zamość.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama