Biszcza: 9-latek wpadł pod ciągnik
W szpitalu rozpoczął wakacje chłopczyk z gminy Biszcza, którego potrącił ciągnik.
- (lew)
- 28.06.2010 11:40
Dojeżdżając rowerem do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu 9-latek nie zachował należytej ostrożności i uderzył w skręcający ciągnik.
9-latek został odwieziony do szpitala ze złamaną ręką. 30-letni traktorzysta z gminy Biszcza był trzeźwy.
Data dodania:
28.06.2010 11:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze