Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biszcza: 9-latek wpadł pod ciągnik

W szpitalu rozpoczął wakacje chłopczyk z gminy Biszcza, którego potrącił ciągnik.
Dojeżdżając rowerem do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu 9-latek nie zachował należytej ostrożności i uderzył w skręcający ciągnik. 9-latek został odwieziony do szpitala ze złamaną ręką. 30-letni traktorzysta z gminy Biszcza był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama