Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zwierzyniec: Węgrzy kradli w markecie

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwójce młodych obywateli Węgier za kradzież kosmetyków i słodkości w zwierzynieckim markecie przy ul. Szkolnej.
20-latka i towarzyszący jej młodszy o dwa lata kolega robili w poniedziałek zakupy, ale kamera zarejestrowała, że nie wszystkie produkty trafiają do koszyka. – Warte 500 złotych kosmetyki upychali do plecaka i torebki, do kieszeni schowali batony – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji. Oboje ze sklepu trafili do policyjnego aresztu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama