Reklama
Zwierzyniec: Węgrzy kradli w markecie
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwójce młodych obywateli Węgier za kradzież kosmetyków i słodkości w zwierzynieckim markecie przy ul. Szkolnej.
- (lew)
- 29.06.2010 09:53
20-latka i towarzyszący jej młodszy o dwa lata kolega robili w poniedziałek zakupy, ale kamera zarejestrowała, że nie wszystkie produkty trafiają do koszyka.
– Warte 500 złotych kosmetyki upychali do plecaka i torebki, do kieszeni schowali batony – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.
Oboje ze sklepu trafili do policyjnego aresztu.
Data dodania:
29.06.2010 09:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze