Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mieli kradziony telefon i nielegalne programy. Wpadli w parku

Jeden miał przy sobie skradziony telefon komórkowy, drugi płyty z nielegalnym oprogramowaniem. Mowa o dwóch 21-latkach z Zamościa, którzy wpadli w ręce mundurowych we wtorek w parku miejskim.
– Telefon, który znaleziono przy jednym z młodzieńców, został utracony w ub. roku w Zwierzyńcu – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Jego kolega miał przy sobie dwie płyty CD z prawdopodobnie nielegalnym oprogramowaniem. Podczas przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli dodatkowo kilkanaście innych płyt oraz komputer.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama