Szczebrzeszyn: Rowerzysta zginął pod tirem
Obaj zjeżdżali na parking, ale rowerzysta nie miał szans przy zderzeniu z tirem.
- (lew)
- 30.06.2010 10:18
Do tragedii doszło we wtorek ok. godz. 18.30 przy ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie.
Kierujący scanią z naczepą wyładowaną węglem 44-letni mieszkaniec gminy Zakrzew, podczas zjeżdżania z drogi na przysklepowy parking, potrącił 85-letniego rowerzystę ze Szczebrzeszyna, który zjeżdżał z chodnika.
Mężczyzna został przejechany prawym kołem. Zginął na miejscu. Kierowca tira był trzeźwy.
Data dodania:
30.06.2010 10:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze