Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn: Rowerzysta zginął pod tirem

Obaj zjeżdżali na parking, ale rowerzysta nie miał szans przy zderzeniu z tirem.
Do tragedii doszło we wtorek ok. godz. 18.30 przy ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie. Kierujący scanią z naczepą wyładowaną węglem 44-letni mieszkaniec gminy Zakrzew, podczas zjeżdżania z drogi na przysklepowy parking, potrącił 85-letniego rowerzystę ze Szczebrzeszyna, który zjeżdżał z chodnika. Mężczyzna został przejechany prawym kołem. Zginął na miejscu. Kierowca tira był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama