Policjanci świętują w Zamościu
Święto Policji obchodzone jest 24 lipca, ale już dziś uroczystości odbędą się w Zamościu. Weźmie w nich udział insp. Dariusz Działo, lubelski komendant wojewódzki policji.
- (lew)
- 09.07.2010 09:05
Obchody rozpocznie o godz. 10 msza święta w kościele Matki Bożej Królowej Polski pod przewodnictwem ks. biskupa Mariusza Leszczyńskiego.
O godz. 11.30 w sali konferencyjnej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego rozpocznie się uroczysta akademia, podczas której szef wojewódzkiej policji wręczy ponad 90 policjantom garnizonu zamojskiego akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.
Data dodania:
09.07.2010 09:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze