Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany klient baru dał policjantom łapówkę

Klient był awanturujący się, ale na widok policjantów złagodniał. W zamian za odstąpienie od wylegitymowania wręczył im łapówkę w kwocie 100 złotych.
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w jednym z barów w Tarnawatce (pow. tomaszowski). – Podjęliśmy interwencję po otrzymaniu zgłoszenia o awanturującym się kliencie – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Gdy po przybyciu na miejscu mundurowi postanowili wylegitymować awanturnika, ten – w zamian za odstąpienie od tych czynności – wręczył im stuzłotowy banknot. Ale funkcjonariusze nie połakomili się na łapówkę. Banknot został zabezpieczony, zaś klient, którym okazał się 36-letni mieszkaniec Zabrza, trafił do policyjnego aresztu. Miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. W niedzielę mężczyzna usłyszał zarzut udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom policji w zamian za odstąpienie od wykonywania czynności służbowych. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama