Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Złodziej wyniósł kasetkę z pieniędzmi

Od poniedziałku biłgorajska policja szuka włamywacza, który okradł jedną z firm działających przy ul. Włosiankarskiej. Jego łupem padło kilka tysięcy złotych.
Sprawca grasował przy Włosiankarskiej w weekend. Najpierw wyważył okno, a później jeszcze wyłamał zamek w szufladzie biurka. Wyjął z niej metalową kasetkę z pieniędzmi. W środku znajdowały się 3 tys. zł oraz 380 euro.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama