Biłgoraj: Złodziej wyniósł kasetkę z pieniędzmi
Od poniedziałku biłgorajska policja szuka włamywacza, który okradł jedną z firm działających przy ul. Włosiankarskiej. Jego łupem padło kilka tysięcy złotych.
- (ak)
- 13.07.2010 10:16
Sprawca grasował przy Włosiankarskiej w weekend. Najpierw wyważył okno, a później jeszcze wyłamał zamek w szufladzie biurka.
Wyjął z niej metalową kasetkę z pieniędzmi. W środku znajdowały się 3 tys. zł oraz 380 euro.
Data dodania:
13.07.2010 10:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze