Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będą nowe place zabaw w gminie Komarów

Do końca października w pięciu miejscowościach gminy Komarów powstaną nowoczesne place zabaw. Będą zlokalizowane przy szkołach podstawowych w Antoniówce, Komarowie, Śniatyczach, Zubowicach i Dubie.
Firma, która wygra przetarg, wybuduje i wyposaży place zabaw m.in. w huśtawki, zestawy linowe, punkty wspinaczkowe i inne urządzenia dla dzieci. Samorząd pokryje tylko połowę kosztów inwestycji, na resztę otrzymał dofinansowanie z rządowego programu \"Radosna szkoła”. Z tego samego programu gmina dostała po 6 tys. złotych na zakup pomocy dydaktycznych do szkół podstawowych w Śniatyczach, Dubie i Zubowicach. W ub. roku w ramach \"Radosnej szkoły” doposażono także placówki w Komarowie i Antoniówce.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama