Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

19-latek spod Dołhobyczowa wpadł w Zamościu z marihuaną

Szedł sobie spokojnie ulicą, ale natknął się na policyjny patrol. 19-latek miał pecha, bo znaleziono przy nim marihuanę.
Do zdarzenia doszło we wtorek przy ul. Moranda. Podczas legitymowania 19-letniego mieszkańca gminy Dołhobyczów funkcjonariusze znaleźli przy nim 3,41 grama konopi indyjskich. Za załamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii nastolatkowi grozi do dwóch lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama