Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Józefowie k. Biłgoraja utopił się 37-letni mężczyzna

Ciało 37-letniego mieszkańca gminy znaleziono dziś rano w zbiorniku wodnym przy ul. Źródlanej w Józefowie (powiat biłgorajski). Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna utonął. Prokurator odstąpił od sekcji zwłok.
Na ciało topielca natknęli się dziś rano pracownicy Urzędu Miasta w Józefowie, którzy prowadzili przy zbiorniku prace porządkowe. – Ostatni raz 37-latek był widziany wczoraj w tej okolicy, gdy spacerował nad zalewem – relacjonuje aspirant Tomasz Kasprzyk z biłgorajskiej policji. Dodaje, że nad akwenem jest kładka. Mężczyzna prawdopodobnie spadł z niej do wody i nie zdołał się wydostać na powierzchnię o własnych siłach. Utonął. – Zarówno obecni na miejscu policjanci, jak i prokurator wykluczyli udział osób trzecich w śmierci tego mężczyzny. Zdecydowano, że nie jest konieczna sekcja zwłok. Ciało zostało wydane rodzinie – dodaje policjant.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama