Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 47-latce za kradzież prądu. Na razie nie wiadomo, ile dokładnie energii pobrała \"na lewo\".
(lew)
15.07.2010 10:59
– Kobieta dokonała kradzieży energii elektrycznej poprzez podłączenie przewodów do tablicy licznikowej na korytarzu kamienicy – informuje Mariusz Sykała z zamojskiej policji.
Do zdarzenia doszło przy ul. Zamenhofa. PGE Dystrybucja Zamość liczy straty.
Komentarze