Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pani kradła prąd przy ul. Zamenhofa

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 47-latce za kradzież prądu. Na razie nie wiadomo, ile dokładnie energii pobrała \"na lewo\".
– Kobieta dokonała kradzieży energii elektrycznej poprzez podłączenie przewodów do tablicy licznikowej na korytarzu kamienicy – informuje Mariusz Sykała z zamojskiej policji. Do zdarzenia doszło przy ul. Zamenhofa. PGE Dystrybucja Zamość liczy straty.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama