Rowerzysta nie chciał zatrzymać się do kontroli, uderzył policjanta
Do 3 lat więzienia grozi 47-letniemu mieszkańcowi gminy Stary Zamość za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie funkcjonariusza policji z Zamościa.
- (lew)
- 15.07.2010 10:56
W środę przy ul. Braterstwa Broni mundurowi postanowili skontrolować rowerzystę, ale próba jego zatrzymania spaliła na panewce.
– Wtedy jeden z funkcjonariuszy ruszył w pościg i go zatrzymał – opowiada Mariusz Sykała z zamojskiej policji.
To nie spodobało się 47-latkowi: uderzył policjanta kołem jednośladu w nogę, nie przebierał przy tym w słowach powszechnie uznanymi za wulgarne.
Data dodania:
15.07.2010 10:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze