Przy ul. Piłsudskiego 20-latek pobił 25-latka
Poszkodowany 25-latek z Zamościa ma złamany nos i jest poobijany, a jego oprawca perspektywe odsiadki. Został już zatrzymany. Stanie przed sądem.
- (lew)
- 16.07.2010 14:30
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi z Zamościa, który przy ul. Piłsudskiego dwa razy uderzył pięścią w twarz 25-letniego mieszkańca gminy Zamość.
Poszkodowany ze złamaniami kości nosa i twarzoczaszki trafił do szpitala. Sprawca odpowie przed sądem za uszkodzenie ciała.
Nie wiadomo, o co poszło.
Data dodania:
16.07.2010 14:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze