Zamość: Strażacy złożyli ślubowanie
W Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Zamościu odbyło się uroczyste złożenie ślubowania przez dwóch strażaków przyjętych do pełnienia służby.
- (lew)
- 02.09.2010 16:09
– Nowi strażacy ukończyli już \"Kurs podstawowy strażaka ratownika” organizowany przez Ośrodek Szkolenia przy Komedzie Wojewódzkiej PSP w Lublinie – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.
Szkolenie sfinansował Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu. Zaślubieni w środę druhowie będą pełnić służbę w Zamościu i Szczebrzeszynie.
Data dodania:
02.09.2010 16:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze