Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Panasówka: Zderzenie renaulta i fiata

Kierujący renaultem 51-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw przeholował z prędkością i na zakręcie wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwny pas drogi i zderzył się z fiatem, którym podróżowała 28-latka z gminy Księżpol.
Do szpitala odwieziono ze złamaniem nogi, kości miednicy oraz odmą płucną 52-letnią pasażerkę renaulta. Trafili tam na obserwację z lżejszymi obrażeniami także 28-latka i dwoje pasażerów fiata z gminy Biłgoraj w wieku 22 i 26 lat. Kierujący byli trzeźwi. Do wypadku doszło w czwartek w Panasówce (pow. biłgorajski).

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama