Zamość: Biją ludzi na ulicach
Do dwóch rozbojów doszło w miniony weekend na ulicach Zamościa. Policja szuka jeszcze sprawców.
- (ak)
- 06.09.2010 09:53
Drogę 63-latce idącej w sobotę ulicą Peowiaków zagrodził jakiś nieznany jej mężczyzna. Uderzył kobietę w twarz, po czym zabrał jej torebkę i uciekł.
– Poszkodowana straciła 8 zł gotówki, telefon komórkowy i dokumenty. Łączne straty oszacowała na 498 zł – mówi Joanna Kopeć, rzeczniczka policji w Zamościu.
Również w piątek, ale ok. północy do rozboju doszło na ulicy Bazyliańskiej. Tutaj 23-latka zaatakowało dwóch sprawców.
Pobili go, a później zabrali portfel, w którym poza dokumentami mężczyzna miał 60 zł.
Jak dotąd policji nie udało się ustalić napastników.
Data dodania:
06.09.2010 09:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze