Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Biją ludzi na ulicach

Do dwóch rozbojów doszło w miniony weekend na ulicach Zamościa. Policja szuka jeszcze sprawców.
Drogę 63-latce idącej w sobotę ulicą Peowiaków zagrodził jakiś nieznany jej mężczyzna. Uderzył kobietę w twarz, po czym zabrał jej torebkę i uciekł. – Poszkodowana straciła 8 zł gotówki, telefon komórkowy i dokumenty. Łączne straty oszacowała na 498 zł – mówi Joanna Kopeć, rzeczniczka policji w Zamościu. Również w piątek, ale ok. północy do rozboju doszło na ulicy Bazyliańskiej. Tutaj 23-latka zaatakowało dwóch sprawców. Pobili go, a później zabrali portfel, w którym poza dokumentami mężczyzna miał 60 zł. Jak dotąd policji nie udało się ustalić napastników.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama