Złodziej ukradł gołębie przy ul. Zacisze
Zamojska policja szuka złodzieja, który w weekend ukradł 14 gołębi przy ul. Zacisze w Zamościu.
- (ak)
- 06.09.2010 09:59
Ustalono, że sprawca najpierw wyciął siatkę w oknie gołębnika, a później wyjął z niego 14 ptaków. Przez nikogo niezauważony uciekł.
Poszkodowany 34-latek oszacował swoje straty na 1000 zł.
Poszukiwania złodzieja trwają.
Data dodania:
06.09.2010 09:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze