Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Żurawnica: Pijany 43-latek wpadł pod rower, którym jechała 15-latka

Dziewczynka jechała prawidłowo. Potrąciła jednak swoim rowerem mężczyznę, który nagle zatoczył się na jezdnię. 43-latek był pijany. Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 19 w Żurawnicy (gm. Zwierzyniec).
Poszkodowany pieszy doznał ran twarzy. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,68 promila alkoholu. 15-letnia rowerzystka, która potraciła mężczyznę była trzeźwa. Jej nic się nie stało.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama