Żurawnica: Pijany 43-latek wpadł pod rower, którym jechała 15-latka
Dziewczynka jechała prawidłowo. Potrąciła jednak swoim rowerem mężczyznę, który nagle zatoczył się na jezdnię. 43-latek był pijany. Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 19 w Żurawnicy (gm. Zwierzyniec).
- 06.09.2010 10:12
Poszkodowany pieszy doznał ran twarzy. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,68 promila alkoholu.
15-letnia rowerzystka, która potraciła mężczyznę była trzeźwa. Jej nic się nie stało.
Data dodania:
06.09.2010 10:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze