Złodziej dobrał się do volvo przy ul. Zamoyskiego
Na 2 tys. 750 złotych wycenił swoje straty 21-latek z Zamościa. Policja szuka człowieka, który zniszczył i okradł należący do mężczyzny samochód.
- (ak)
- 07.09.2010 08:45
Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nieustalony jeszcze sprawca włamał się do volvo, zaparkowanego przy ul. Zamoyskiego w Zamościu.
Włamywacz wybił szybę w drzwiach auta i ukradł radioodtwarzacz, antenę i radio CB. Poza tym zniszczył też karoserię samochodu.
Data dodania:
07.09.2010 08:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze