Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złodziej dobrał się do volvo przy ul. Zamoyskiego

Na 2 tys. 750 złotych wycenił swoje straty 21-latek z Zamościa. Policja szuka człowieka, który zniszczył i okradł należący do mężczyzny samochód.
Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nieustalony jeszcze sprawca włamał się do volvo, zaparkowanego przy ul. Zamoyskiego w Zamościu. Włamywacz wybił szybę w drzwiach auta i ukradł radioodtwarzacz, antenę i radio CB. Poza tym zniszczył też karoserię samochodu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama