Propozycja dla panów: bezpłatne badania prostaty
W ramach \"Tygodnia Urologii”, mężczyźni, którzy ukończyli 50 rok życia, będą mogli przejść bezpłatne badania prostaty. Zamojska część akcji, odbędzie się w przychodni przy ul. Szwedzkiej 15 i 16 września.
- (luk)
- 08.09.2010 09:08
\"Tydzień Urologii” ma na celu promowanie wczesnej profilaktyki raka prostaty u mężczyzn. W ramach akcji, między 13 a 18 września zostaną zorganizowane bezpłatne badania w 28 miejscach na terenie całej Polski.
Aby zapisać się na darmową konsultację, należy odwiedzić stronę internetową akcji (www.tydzienurologii.pl) bądź skontaktować się z organizatorami telefonicznie pod numerem 0 801 801 908.
\"Tydzień Urologii” jest koordynowany przez Polskie Towarzystwo Urologiczne.
Data dodania:
08.09.2010 09:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze