Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Złodziej wyniósł ze szkoły silniki

Tomaszowska policja próbuje namierzyć złodzieja, który jeszcze w czasie wakacji grasował w Zespole Szkół nr 4 przy ul. Żwirki i Wigury.
Na razie wiadomo tylko, że sprawca splądrował pracownię elektryczną i wyniósł z niej dwa silniki i trochę drobnych narzędzi. Szkoła oszacowała swoje straty na 800 zł. Nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do kradzieży. Z ustaleń wynika, że mogło się to wydarzyć między 15 sierpnia, a 2 września. Zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymał dopiero we wtorek.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama