Polanówka: Skradziono olej z maszyn budowlanych
Nieznani sprawcy dobrali się do pozostawionych bez nadzoru maszyn budowlanych. Do kradzieży doszło w Polanówce (gm. Krynice).
- (lew)
- 08.10.2010 09:35
Po uszkodzeniu kłódek zabezpieczających korki wlewowe do zbiorników na paliwo, skradli z koparki i spychacza 100 litrów oleju napędowego.
Włamali się też do kabiny spychacza, skąd zabrali klucze oraz 10 litrów płynu hydraulicznego.
Zakład Wapienno-Piaskowy z Bełżca oszacował straty na 1,5 tys. zł.
Data dodania:
08.10.2010 09:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze