Reklama
Bełżec: Policja znalazła telefon, złodzieja i pasera
W czwartek policja ustaliła sprawcę kradzieży telefonu komórkowego oraz osobę, która po przestępstwie nabyła aparat. Aparat został skradziony w Bełżcu.
- (lew)
- 15.10.2010 11:07
Złodziejem okazał się 17-letni mieszkaniec gminy Bełżec, paserem jego starszy o rok kolega z tej samej gminy.
Obu młodzieńcom grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Do kradzieży telefonu wartego 350 złotych doszło pod koniec września.
Aparat ma wrócić do 38-letniej właścicielki.
Data dodania:
15.10.2010 11:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze