Reklama
Napad na stacji paliw w Zamościu
Zamojska policja poszukuje sprawców napadu na pracownika stacji paliw LPG przy ul. Dzieci Zamojszczyzny. Łupem bandytów padły pieniądze, karty telefoniczne i papierosy.
- (lew)
- 18.10.2010 09:41
Do zdarzenia doszło w weekend. W nocy do budynku wtargnęło kilku zamaskowanych napastników.
– Użyli gazu łzawiącego, a następnie bili pracownika po całym ciele pięściami i kopali – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Na koniec zabrali gotówkę, karty telefoniczne i papierosy i najprawdopodobniej uciekli samochodem.
Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba ustalić sprawców.
Data dodania:
18.10.2010 09:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze