Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Napad na stacji paliw w Zamościu

Zamojska policja poszukuje sprawców napadu na pracownika stacji paliw LPG przy ul. Dzieci Zamojszczyzny. Łupem bandytów padły pieniądze, karty telefoniczne i papierosy.
Do zdarzenia doszło w weekend. W nocy do budynku wtargnęło kilku zamaskowanych napastników. – Użyli gazu łzawiącego, a następnie bili pracownika po całym ciele pięściami i kopali – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Na koniec zabrali gotówkę, karty telefoniczne i papierosy i najprawdopodobniej uciekli samochodem. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba ustalić sprawców.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama