Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przedwyborcza debata kandydatów na burmistrza w Tomaszowie Lubelskim

Jak skutecznie pozyskiwać środki europejskie na rozwój Tomaszowa? Odpowiedzi na to pytanie mają udzielić ci, któzy chcą zostać burmistrzem Tomaszowa Lubelskiego. Spotkają się w czwartek na przewdyborczej debacie.
Kandydaci mają zacząć debatować o godz. 18 w Wydziale Zamiejscowym Nauk Prawnych i Ekonomicznych KUL przy ulicy Lwowskiej 80. Organizatorem spotkania jest KWW NIWA. Kandydatka komitetu na burmistrza, Ewa Piwko-Witkowska, zaprosiła do uczestnictwa w debacie wszystkich rywali. Pytania kandydatom będą mogli zadawać tomaszowianie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama