Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rachanie: Włamanie do banku spółdzielczego

Złodzieje włamali się dziś w nocy do Banku Spółdzielczego w Rachaniach, w powiecie tomaszowskim. Nie zdążyli rozbić sejfu, bo spłoszyła ich ochrona. Teraz w banku pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady.
O włamaniu poinformował nas Czytelnik. Informację potwierdziła policja. Złodzieje dostali się do banku przez okno. W środku powyrywali wszystkie łącza. Jak ustaliliśmy, spłoszyła ich ochrona, która nadjechała po otrzymaniu sygnału o włamaniu. Złodziejom nie udało się pokonać zabezpieczeń sejfu. - Ustalamy czy z banku coś zginęło – mówi Andrzej Piwko z policji w Tomaszowie Lubelskiego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama