Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jestem sobie przedszkolaczek. Wizyta w zamojskiej \"trzynastce\" (zdjęcia)

Przedszkole to świetna zabawa i wielu kolegów, ale dla najmłodszych także stres i nowe wyzwania. Trzylatki z zamojskich placówek przygotowują się do \"Pasowania na przedszkolaka”.
– Dzieciaki zostaną uroczyście przyjęte do naszej rodziny przedszkolnej 28 października – informuje Barbara Korniewska, dyrektor Przedszkola nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu. Tego dnia najmłodszej grupie nadanie zostanie imię – \"Biedronki”. Maluszki ma w paluszku mają już piosenkę \"Jestem sobie przedszkolaczek”, chętnie biorą udział w ćwiczeniach całego programu artystycznego. Wczoraj w placówce przy ul. Wąskiej rodzice milusińskich mogli przypatrywać się zajęciom prowadzonych aktywizującą metodą dobrego startu Marty Bogdanowicz.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama