Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Żurawnica: Pijany wiózł trzeźwego

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie kierujący peugeotem 18-letni mieszkaniec Biłgoraja, którego w środę wieczorem zatrzymała do kontroli policja. Nastolatek nie posiadał prawa jazdy.
Jechał z 22-letnim pasażerem, a zarazem właścicielem pojazdu. Mężczyzna był trzeźwy, zapewniał, że nie wyczuł alkoholu od młodszego kolegi. Za udostępnienie pojazdu osobie nietrzeźwej został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych. 18-latek odpowie przed sądem za jazdę na podwójnym gazie. Grozi za to do 2 lat więzienia. Więcej informacji z Zamościa i okolic na MM Zamość: Więcej informacji z Zamościa i okolic na www.mmzamosc.pl

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama