Reklama
Żurawnica: Pijany wiózł trzeźwego
Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie kierujący peugeotem 18-letni mieszkaniec Biłgoraja, którego w środę wieczorem zatrzymała do kontroli policja. Nastolatek nie posiadał prawa jazdy.
- (lew)
- 21.10.2010 11:05
Jechał z 22-letnim pasażerem, a zarazem właścicielem pojazdu. Mężczyzna był trzeźwy, zapewniał, że nie wyczuł alkoholu od młodszego kolegi.
Za udostępnienie pojazdu osobie nietrzeźwej został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych. 18-latek odpowie przed sądem za jazdę na podwójnym gazie.
Grozi za to do 2 lat więzienia.
Więcej informacji z Zamościa i okolic na MM Zamość: Więcej informacji z Zamościa i okolic na www.mmzamosc.pl
Data dodania:
21.10.2010 11:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze