Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mieszkańcy Osiedla Powiatowa w Zamościu: Terroryzuje nas młodzież

Doszło do tego, że ludzie boją się wieczorami wyjść z domów. Powód? Obok pobliskiego przedszkola oraz na tzw. bulwarach gromadzą się grupy chuliganów. Dochodzi do bijatyk. Z krzaków rozlegają się też dzikie wrzaski.
– W ub. tygodniu doszło do pobicia nastolatka idącego ulicą Olchową – opowiada nam mężczyzna mieszkający w jednym z pobliskich domów. – Był cały pokrwawiony i prosił ludzi o pomoc. Cały artykuł na MM Zamość Mieszkańcy osiedla Powiatowa w Zamościu boją się chuliganów

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama