Gdzie będzie lodowisko w Zamościu? Nadal nie wiadomo
Lodowisko powinno być na Rynku Wielkim. Nigdzie indziej - argumentowali wczoraj na sesji przewodniczący zamojskich osiedli. Dlaczego? Bo pojawił się pomysł, aby ślizgawkę przenieść w inne miejsce.
- (bn)
- 26.10.2010 11:00
– Lodowisko musi stanąć tak jak w latach poprzednich na Starym Mieście – przekonywała Wiesława Dubienka, przewodnicząca zamojskiego osiedla Planty.
– Inna lokalizacja będzie chybiona. To ważne nie tylko dla mieszkańców miasta. Przyjeżdżają do nas poślizgać się ludzie m.in. z Tomaszowa Lub. Gdzie będą tego lodowiska szukać?
– W imieniu mieszkańców mojego osiedla także przyłączam się do tego apelu – dodała Marta Pfeifer, przewodnicząca os. Kilińskiego.
Więcej na ten temat na MM Zamość:
Lodowisko podgrzało atmosferę
Data dodania:
26.10.2010 11:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze