Reklama
Okradły mieszkankę Zamościa metodą \"na Węgra\"
Oszuści nie próżnują. Po metodach na wnuczka, na ZUS, na wróżki, przyszedł czas na sposób na Węgra. ofiarą dwóch kobiet padła starsza mieszkanka Zamościa.
- (lew)
- 28.10.2010 10:12
Zamojska policja poszukuje dwóch oszustek, które zagrały na uczuciach starszej kobiety, a następnie ukradły jej 1 tys. złotych. Podawały się za obywatelki Węgier, a pieniądze potrzebne im były na operację kuzyna. Wszystko zmyśliły.
W środę do zamojskiej komendy policji zgłosiła się 83-letnia mieszkanka Zamościa i opowiedziała o zdarzeniu, do którego doszło dzień wcześniej.
Jak to wyglądało? Więcej na ten temat na MM Zamość:
Nabrały staruszkę
Data dodania:
28.10.2010 10:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze