Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Okradły mieszkankę Zamościa metodą \"na Węgra\"

Oszuści nie próżnują. Po metodach na wnuczka, na ZUS, na wróżki, przyszedł czas na sposób na Węgra. ofiarą dwóch kobiet padła starsza mieszkanka Zamościa.
Zamojska policja poszukuje dwóch oszustek, które zagrały na uczuciach starszej kobiety, a następnie ukradły jej 1 tys. złotych. Podawały się za obywatelki Węgier, a pieniądze potrzebne im były na operację kuzyna. Wszystko zmyśliły. W środę do zamojskiej komendy policji zgłosiła się 83-letnia mieszkanka Zamościa i opowiedziała o zdarzeniu, do którego doszło dzień wcześniej. Jak to wyglądało? Więcej na ten temat na MM Zamość: Nabrały staruszkę

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama