Reklama
Tarnogród: Pijany kierowca nissana jechał wężykiem (wideo)
Wystarczył jeden drobny ruch kierownicy, aby policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. – Mało brakowało, aby pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu, którym jechał policyjny opel vectra – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
- (lew)
- 28.10.2010 10:31
Data dodania:
28.10.2010 10:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze