Gotówka czeka na właściciela. Kto zgubił pieniądze?
Wiadomo, że pieniędzy jest sporo. Wiadomo, że zostały znalezione w Zamościu. Ma je policja. I czeka na właściciela zguby.
- (lew)
- 29.10.2010 10:06
Dwaj zamojscy policjanci, którzy w czwartek patrolowali miasto, znaleźli sporą sumę pieniędzy. Gotówka czeka na właściciela w zamojskiej komendzie.
Wiadomo, że gotówka leżała przy ul. Hrubieszowskiej. Więcej na ten temat na MM Zamość: Czyje to pieniądze?
Data dodania:
29.10.2010 10:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze