Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gotówka czeka na właściciela. Kto zgubił pieniądze?

Wiadomo, że pieniędzy jest sporo. Wiadomo, że zostały znalezione w Zamościu. Ma je policja. I czeka na właściciela zguby.
Dwaj zamojscy policjanci, którzy w czwartek patrolowali miasto, znaleźli sporą sumę pieniędzy. Gotówka czeka na właściciela w zamojskiej komendzie. Wiadomo, że gotówka leżała przy ul. Hrubieszowskiej. Więcej na ten temat na MM Zamość: Czyje to pieniądze?

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama