2,5 tysiąca na staż i 5 tys. na drobne wydatki. WSZiA w Zamościu opłaci nauczycieli
Taka okazja zdarza się tylko raz na jakiś czas. Nauczyciele powinni z niej skorzystać. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu ma dla nich ogromne pieniądze.
- (lew)
- 29.10.2010 12:33
Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji uzyskała pozytywną ocenę merytoryczną wniosku \"Dydaktyka bliska gospodarce. Praktyki zawodowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu”.
Jak zdobyć pieniądze? Czytaj na MM Zamość: WSZiA rozdaje pieniądze
Data dodania:
29.10.2010 12:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze