Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

2,5 tysiąca na staż i 5 tys. na drobne wydatki. WSZiA w Zamościu opłaci nauczycieli

Taka okazja zdarza się tylko raz na jakiś czas. Nauczyciele powinni z niej skorzystać. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu ma dla nich ogromne pieniądze.
Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji uzyskała pozytywną ocenę merytoryczną wniosku \"Dydaktyka bliska gospodarce. Praktyki zawodowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu”. Jak zdobyć pieniądze? Czytaj na MM Zamość: WSZiA rozdaje pieniądze

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama