Reklama
Zamość: Kwestują na rzecz odnowy zabytkowych nagrobków
Pierwsi kwestarze wyszli na cmentarz parafialny w Zamościu już o godz. 8 rano. Zmieniają się co godzinę. Tak będzie aż do późnego wieczora. Trwa zbiórka pieniędzy na odnowę zabytkowych nagrobków nekropolii przy ul. Peowiaków.
- (ak)
- 01.11.2010 09:29
Wśród pierwszych wolontariuszy z puszkami znaleźli się Jerzy Słupecki I harcerka Małgorzata Goch. Czy zamościanie chętnie dzielą się swoimi pieniędzmi?
Więcej o akcji na MM Zamość: Do puszki grosik wrzuć
Data dodania:
01.11.2010 09:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze