Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Kwestują na rzecz odnowy zabytkowych nagrobków

Pierwsi kwestarze wyszli na cmentarz parafialny w Zamościu już o godz. 8 rano. Zmieniają się co godzinę. Tak będzie aż do późnego wieczora. Trwa zbiórka pieniędzy na odnowę zabytkowych nagrobków nekropolii przy ul. Peowiaków.
Wśród pierwszych wolontariuszy z puszkami znaleźli się Jerzy Słupecki I harcerka Małgorzata Goch. Czy zamościanie chętnie dzielą się swoimi pieniędzmi? Więcej o akcji na MM Zamość: Do puszki grosik wrzuć

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama