Szczebrzeszyn: Wymyślił bajkę o napadzie, bo... nie miał na bilet
Napadli mnie, pobili i okradli, łapcie bandytów - zaalarmował wczoraj policję w Szczebrzeszynie 29-latek spod Wieliczki. W trakcie wyjaśniania sprawy wyszło na jaw, że całą historię zmyślił.
- (ak)
- 02.11.2010 09:53
Całe wczorajsze popołudnie policjanci ze Szczebrzeszyna spędzili na poszukiwaniach trzech bandytów, którzy napadli i okradli 29-latka spod Wieliczki. Sprawców szukał nawet pies tropiący. Nie udało się ich znaleźć, bo…żadnego napadu nie było.
Więcej o tej historii na MM Zamość: Nie było bandytów, nie było napadu
Data dodania:
02.11.2010 09:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze