Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn: Wymyślił bajkę o napadzie, bo... nie miał na bilet

Napadli mnie, pobili i okradli, łapcie bandytów - zaalarmował wczoraj policję w Szczebrzeszynie 29-latek spod Wieliczki. W trakcie wyjaśniania sprawy wyszło na jaw, że całą historię zmyślił.
Całe wczorajsze popołudnie policjanci ze Szczebrzeszyna spędzili na poszukiwaniach trzech bandytów, którzy napadli i okradli 29-latka spod Wieliczki. Sprawców szukał nawet pies tropiący. Nie udało się ich znaleźć, bo…żadnego napadu nie było. Więcej o tej historii na MM Zamość: Nie było bandytów, nie było napadu

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama