Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trzy gołębie chcieli wysłać pocztą. Czytelniczka stanęła w ich obronie

Zamojscy ekolodzy zapowiadają walkę o zmianę przepisów pozwalających na wysyłanie zwierząt w paczkach. To po interwencji naszej Czytelniczki.
Alina Ferd wybrała się w środę do Urzędu Pocztowego przy ul. Kościuszki w Zamościu. Jedna ze znajdujących się tam paczek zwróciła jej uwagę. Była to klatka z trzema żywymi gołębiami w środku. Okazało się, że ta przesyłka miała powędrować z Zamościa aż do Gdańska. – To chyba może trwać nawet kilka dni – zastanawia się pani Alina. – Co te ptaki przez ten czas wycierpią, naprawdę trudno powiedzieć. Zrobiło mi się ich żal. Zapytałam jedną z pań na poczcie, czy są nakarmione i napojone? Usłyszałam: właśnie, powinnyśmy je napoić… Stało się tak prawdopodobnie dopiero po mojej interwencji. Więcej na ten temat na MM Zamość: Zwierzęta w paczkach cierpią

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama