Hrubieszów: 150 tysięcy poszło z dymem przy ul. Kolejowej
Dziś o godz. 2.30 nad ranem wybuchł pożar w budynkach lubelskiej firmy Agro-Centrum w Hrubieszowie. Z dymem poszedł majątek wyceniony na około 150 tys. zł. Prawie dwa razy tyle strażakom udało się jednak uratować.
- (ak)
- 05.11.2010 13:18
Paliły się pomieszczenia magazynowe i warsztat firmy. Spłonął dach na budynku, a także liczne maszyny wewnątrz.
– Straty oszacowano wstępnie na 150 tys. zł. Ustalono jednak, że podczas akcji uratowaliśmy mienie warte ok. 250 tys. zł, w tym m.in. pomieszczenia admninistracyjne – relacjonuje nam Dariusz Bednarz, zastępca komendanta hrubieszowskiej straży pożarnej.
Do akcji ruszyło kilka zastępów strażackich, zarówno zawodowców, jak i ochotników. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.
Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej w jednej z maszyn.
Data dodania:
05.11.2010 13:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze