Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrebenne: Ukrainiec przygniótł autem innego Ukraińca

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na parkingu przejścia granicznego w Hrebennem. 19-letni obywatel Ukrainy wjechał swoim mercedesem w VW passata. Na szczęście, siedzący w volkswagenie, 42-latek przeżył.
Do zdarzenia doszło w sobotę. Jak informuje policja, 19-letni obywatel Ukrainy dość nieuważnie wykonywał manewr cofania swoim mercedesem. Tył auta najechał na bok zaparkowanego tam volkswagena passata. Na tyle nieszczęśliwie, że przygniótł innego, 42-letniego gościa zza wschodniej granicy. – Właściciel volkswagena doznał otwartego złamania podudzia. Trafił do szpitala w Tomaszowie Lubelskim – opowiada Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji, która wyjaśniała okoliczności zdarzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama