Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Okradli parę Ukraińców pod Lidlem

Policja w Hrubieszowie szuka złodziei, którzy splądrowali w sobotę do jedno z aut zaparkowanych przed Lidlem na ul. Kolejowej. Para Ukraińców straciła mienie warte ponad 2 tys. zł.
Nasi wschodni sąsiedzi pewnie plują sobie w brodę, bo swojego volkswagena nie zamknęli, gdy poszli do marketu po zakupy. Złodziej natychmiast to wykorzystał. Z auta zniknął notebook wart 1500 złotych, który należał do 35-letniego Ukraińca. Jego 57-letnia towarzyszka straciła natomiast torebkę, w której miała dwa telefony komórkowe. Złodzieje nie pogardzili też… 5 kilogramami mięsa, które znaleźli w samochodzie. Jeśli sprawców uda się zatrzymać, staną przed sądem. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama