Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włamania do kilku mieszkań w Szczebrzeszynie

Ani 46-letnia kobieta, ani 54-letni mężczyzna nie mieszkali na stałe w lokalach, w których doszło do kradzieży. Szczebrzeszynianka nie zaglądała do mieszkania przy ul. Partyzantów od dłuższego czasu, a kiedy w końcu tam przyszła, okazało się, że niewiele w środku zostało.
46-letnia mieszkanka Szczebrzeszyna oszacowała swoje straty na 23 tys. zł. Natomiast 54-latek z Zamościa wyliczył, że jest uboższy o 2 tys. zł. Co im skradziono? Czytaj na MM Zamość: Po złodziejach nie ma śladu

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama