Reklama
Wieprzów Tarnawacki: Ukradli kabel, ale daleko nie uciekli
Dwaj złodzieje włamali się do jednego z mieszkań w Wieprzowie Tarnawackim. Zabrali 15-metrowy kabel elektryczny wart raptem 100 zł. Nie uciekli z nim daleko. Zatrzymała ich policja.
- (ak)
- 08.11.2010 09:56
Do zdarzenia doszło jeszcze w piątek. Policja informuje dzisiaj, że dwaj złodzieje wybili szybę w oknie niezamieszkałego domu, a później od środka otworzyli sobie drzwi. Splądrowali pomieszczenia. Ich łupem padł przewód elektryczny.
Po kradzieży chcieli uciec, ale o włamania dowiedziała się policja.
– Jeden ze sprawców, 21-latek z gminy Tarnawatka został zatrzymany w bezpośrednim pościgu. Drugiego ustalono chwilę później. To 34-letni mężczyzna – relacjonuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
Obaj złodzieje zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.
Data dodania:
08.11.2010 09:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze